PROMESA PORTAL
Menduh Atan

Menduh Atan


Ortak - Denetim Hizmetleri

Menduh Atan, 2005 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra profesyonel iş hayatına KPMG Türkiye Ofisi'nde bağımsız denetçi olarak başlamıştır. 10 yıllık denetim tecrübesinin ardından önce Global Yatırım Holding’de İç Denetim ve Uyum Bölüm Başkanlığı yapmış, sonrasında orta ölçekli bir denetim firmasında 3 yıl süreyle denetim ortağı ve genel müdürlük yapmıştır.

Menduh Atan 2020 yılından itibaren Promesa Denetim'de denetim ve danışmanlık hizmetlerinden sorumlu ortak olarak görev almaya başlamıştır.

Menduh Atan, SPK, UFRS, US GAAP ve TFRS uygulamalarında uzmanlık sahibidir. Denetim alanına ek olarak gerek yurt içi ve gerek yurt dışında hile denetimi, iç denetim, marka ve şirket değerlemeleri, ve birleşme ve satın almalar konusunda derin bir tecrübeye sahiptir.

Serbest muhasebeci mali müşavir olan Menduh Atan aynı zamanda Kamu Gözetimi Kurumu ve SPK tarafından bağımsız denetçi olarak yetkilendirilmiştir. Menduh ek olarak İstanbul Ticaret Üniversitesi’den Muhasebe ve Denetim alanında yüksek lisans diplomasına sahip olup ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.